پیام مدیرعامل

شرکت طرح و توسعه بلندپایه با هدف ارائه خدمات مهندسی به جامعه صنعتی و عمرانی کشور در سال 1386 تأسیس و در اداره ثبت شرکتها و مؤسسات تجاری به ثبت رسید و فعالیت خود را در قالب موضوعات ذیل آغاز نمود.

اين مهندسين مشاور با بهره‌گيري از نيروي انساني متخصص ، امكانات سخت افزاري و نرم افزاري مناسب و به روز و استفاده از دانش گرانبهاي كسب شده از مهندسي و اجراي سازه های بزرگی همچون برج چند منظوره ميلاد تهران، پل بزرگ لالی، تونل و ایستگاههای مترو، توسعه ترمینال فرودگاه امام خمینی(ره)، نيروگاههاي سيكل تركيبي كازرون و يزد ، مخازن نفتي بتني مارون و ... مستعد ارائه خدمات مهندسي در سطوح كلان بوده و با پايبندي  به عناصري همچون كيفيت و زمان در پروژه ها، درصدد برآورد خواست مشتريان و كارفرمايان خود مي باشد.

مدیر عامل شرکت، خود را ملزم دانسته که فعالیتهای شرکت را بر اساس استانداردهای مدیریتی تعریف و خط مشی ذیل را جهت حفظ و ارتقاء شرکت دنبال نماید:

  • بهبود مستمر سیستم مدیریت کیفیت برای کسب رضایت روز افزون مشتریان، صاحبان سهام و سایر ذینفعان از طریق به کار گیری استانداردهای جهانی کیفیت
  • دستیابی به معیارهای برتر در کسب و کار
  • تولید محصول با بالاترین کیفیت و بهبود مستمر در فرآیندهای تولید
  • انطباق با کلیه قوانین و مقررات و استانداردهای حاکم بر فعالیتهای شرکت و سایر الزامات مرتبط و معتبر ملی و بین المللی

به منظور بهبود مداوم و اثربخشی سیستم و همچنین دستیابی به اهداف کلان فوق، ایجاد و حفظ اعتماد، اطمینان و رضایت مشتریان، صاحبان سهام و سایر ذینفعان برای شرکت الزامیست. بنابراین مدیریت شرکت مصمم است که پایبندی به اصول فوق و همچنین تأمین و توسعه منابع لازم، به این اعتماد ارج نهاده و اطمینان دهد که کلیه کارکنان و تأمین کنندگان محترم شرکت، اهداف مذکور را درک نموده و با همدلی، همفکری و مشارکت تکالیف و وظایف محوله را به نحو احسن انجام خواهد داد.

شرکت طرح و توسعه بلندپایه در این راستا تلاش نموده است اقدامات و اهداف خود را بر اساس الگوها و سیستمهای نوین مدیریتی برنامه ریزی و اجراء نماید. به این منظور برنامه ریزی استراتژیک شرکت که با در نظر داشتن شرایط محیطی و ریسک های شناسائی شده، تدوین شده است را در قالب برنامه های سالیانه شرکت پیگیری می نماید.شرکت علیرغم مسائل و مشکلات ناشی از نوپا بودن، موفق شده است که در ارائه خدمات مهندسی در تمامی طرحها و بویژه طرح مترو به نحو مطلوب از عهده تعهدات خود برآمده و نظر مثبت کارفرمای اصلی را جلب نماید به گونه ای که امروز شاهد واگذاری پروژه های بیشتری در طرح مترو به این شرکت هستیم.

باتشکر

محمود کتابچی